Viega Belgium
Viega Belgium

General Manager: Eric Schellinck

Sales Team

Sales Manager: Axel Sys 

 

Account Managers:

 

 

West-Vlaanderen

Axel Sys

Postcodes: 8000-8999, 9090

axel.sys@viega.be
+32 (0) 472 48 84 89
+32 (0) 58 28 71 59

Oost-Vlaanderen

David Schils

Postcodes: 9000-9089, 9091-9099, 9101-9139, 9160-9999

david.schils@viega.be
+32 (0) 473 13 01 69
+32 (0) 58 51 80 02
 

Vlaams-Brabant en Antwerpen

Nathalie Scaillet

Postcodes: 1500-1929, 1931-2199, 2201-2239, 2500-2559, 2561-2909, 2961-2979, 3000-3290, 3293-3294, 3300-3499, 9100, 9140-9159

nathalie.scaillet@viega.be
+32 (0) 471 79 39 41

Limburg - De Kempen

Daniel Lambrechts

Postcodes: 2200, 2240-2499, 2560, 2910-2960, 2980-2999, 3291-3192, 3295-3299, 3500-3999

daniel.lambrechts@viega.be
+32 (0) 479 79 18 33
 

Luik, Brussel en  Waals-Brabant

Stefan Colpaert

Postcodes: 1000-1499, 1930, 4000-4999

stefan.colpaert@viega.be
+32 (0) 476 96 61 96

Henegouwen, Luxemburg en Namen

Stéphane Mantia
Postcodes: 5000-7999

stephane.mantia@viega.be
+32 (0) 474 90 17 16
+32 (0) 60 41 27 37
Projects & Planning

Sales Manager Projects & Planning: Boudewijn Vermeiren

 

Uw contactpersonen voor architecten en studiebureaus:

 

 

Sales Manager Projects
Boudewijn Vermeiren

boudewijn.vermeiren@viega.be
+32 (0) 473 41 29 45
+32 (0) 3 669 78 85

Planning Consultant

Jeroen Franssen 

jeroen.franssen@viega.be
+32 (0) 475 58 06 19
+32 (0) 11 40 17 55
 

Planning Consultant

Michel Hindricx

michel.hindricx@viega.be
+32 (0) 479 79 03 85

Planning Consultant zorgsector en nutsbedrijven

Leo Bloemen

leo.bloemen@viega.be
+32 (0) 474 980 841
 

Planning Consultant - Binnendienst

Valentino Romano

valentino.romano@viega.be
+32 (0) 2 551 55 14
+32 (0) 2 503 14 33

Voor berekeningen Fonterra-vloerverwarming:

Fonterra@viega.be
Marketing & Communication
 

     

Marketing Manager

Ann Van den Wyngaert

ann.vandenwyngaert@viega.be
+32 (0) 2 551 55 15
+32 (0) 2 503 14 33
Technical Support
 

  

Sales Manager

Axel Sys

axel.sys@viega.be
+32 (0) 472 48 84 89
+32 (0) 58 28 71 59
Customer Service

Verantwoordelijke: Hugo De Latte 

 

 

Hugo De Latte

hugo.delatte@viega.be
+32 (0) 2 551 55 11
+32 (0) 2 503 14 33

Linde Kepp 

gerlinde.kepp@viega.be
+32 (0) 2 551 55 12
+32 (0) 2 503 14 33
 

Rebecca Bembassat 

rebecca.bembassat@viega.be
+32 (0) 2 551 55 10
+32 (0) 2 503 14 33